Poznaj

RISE UP TEAM

 

Dowozimy efekty. Dbamy o atmosferę współpracy i mamy masę pomysłów, jak rozwinąć Twój biznes online.

Porozmawiamy przy małej czarnej?

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Jesteśmy zespołem kreatywnych specjalistów

 

W RISE UP działamy strategicznie, ale z wyobraźnią. Montażyści, specjalista od WordPressa, pasjonatka Pineteresta, project manager, programista – w naszym teamie każdy ma swoją zajawkę. Łączymy umiejętności, ścieramy perspektywy i pijemy dużo kawy. Żeby tworzyć projekty dopracowane do ostatniej kreski.

%

kawy w nas

zadowolonych klientów

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Kto jest kim i jaką kawę lubi

Anna Ziętara
Co – CEO

Autorka całego zamieszania. Wulkan energii i pomysłów. Doskonale wie, że w pojedynkę nie da się kompleksowo wspierać biznesów online. Przynajmniej nie na takim poziomie, jaki sobie wymarzyła. O tym, jak wiele może działać zgrany zespół, przekonała się, pracując na międzynarodowych planach filmowych. Dlatego zebrała najlepszych specjalistów, jakich zna i namówiła, by połączyli swoje siły w tworzeniu spójnych projektów. Całą duszę wkłada w montowanie filmów, ale serce skradł jej Pinterest. Podczas licznych podróży do Nowego Jorku odkryła, jakie cuda dla biznesu może zdziałać konto na Pintereście. Nie spocznie, dopóki polskie firmy nie zaczną w pełni z niego korzystać. Najlepiej myśli się jej podczas porannej jogi. Każdy projekt zaczyna od kubka czarnej kawy i pogodnego uśmiechu.  

Dariusz Mierzejewski
Co – CEO

Specjalista od montażu, strateg i wizjoner. Czasem buja w obłokach, ale doświadczenie w agencji reklamowej nauczyło go twardych zasad biznesu online (lub twardo stąpać po ziemi). Z dźwięków i obrazów potrafi stworzyć prawdziwe cuda. Miłośnik sztuki operatorskiej i nieoczywistego humoru. Chcesz podbić jego serce? Zaproś go na dobry seans filmowy i postaw mocne, aromatyczne espresso. 

portret Darek
portret Darek

Arkadiusz Kaproń
Programista

Nasz człowiek od kodu. Zajmuje się programowaniem oraz customizacją stron internetowych, a w wolnym czasie pisze moduły do gier komputerowych oraz prowadzi społeczności gamingowe. Gdy chce odpocząć od wirtualnego świata, przeistacza się w… barmana i serwuje znajomym najlepsze drinki pod słońcem. Więc jeśli kawa to koniecznie z odrobiną likieru 😉

Janusz Kęsek
WordPress Master

 

To on wyczarowuje dla klientów strony WWW, które zachwycają wyglądem i śmigają w internecie niczym Flash. WordPress nie ma przed nim tajemnic. Pasjonat nowych technologii. Inżynier z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Ukończył Columbia University w Nowym Jorku i MBA na University of East London. Kawa? Zawsze i wszędzie. Najlepiej czarna bez cukru.

Nasza oferta

Te rzeczy wychodzą nam naprawdę dobrze!

Wideo content marketing

Montaż i publikacja podcastu

Prowadzenie konta Pinterest

Projekt i wdrożenie strony WWW

Skład publikacji

Tak rodzą się pomysły, które wznoszą biznesy naszych klientów

Bo sztywne zebrania i nudne prezentacje to nie dla nas

HEJ, HEJ!

Mamy Ci wiele rzeczy do powiedzenia

Rozpędźmy Twój biznes online

Umów się na bezpłatną konsultację. My już biegniemy po kawę!

RISE UP TEAM SP. Z O.O.
+48 504 652 165
hello@riseupteam.com

Pin It on Pinterest

Share This