Poznaj

RISE UP TEAM

 

Dowozimy efekty. Dbamy o atmosferę współpracy i mamy masę pomysłów, jak rozwinąć Twój biznes online.

Porozmawiamy przy małej czarnej?

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Jesteśmy zespołem kreatywnych specjalistów

 

W RISE UP działamy strategicznie, ale z wyobraźnią. Montażyści, specjalista od WordPressa, pasjonatka Pineteresta, project manager, programista – w naszym teamie każdy ma swoją zajawkę. Łączymy umiejętności, ścieramy perspektywy i pijemy dużo kawy. Żeby tworzyć projekty dopracowane do ostatniej kreski.

%

kawy w nas

zadowolonych klientów

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Kto jest kim i jaką kawę lubi

Anna Ziętara
Co – CEO

Autorka całego zamieszania. Wulkan energii i pomysłów. Doskonale wie, że w pojedynkę nie da się kompleksowo wspierać biznesów online. Przynajmniej nie na takim poziomie, jaki sobie wymarzyła. O tym, jak wiele może działać zgrany zespół, przekonała się, pracując na międzynarodowych planach filmowych. Dlatego zebrała najlepszych specjalistów, jakich zna i namówiła, by połączyli swoje siły w tworzeniu spójnych projektów. Całą duszę wkłada w montowanie filmów, ale serce skradł jej Pinterest. Podczas licznych podróży do Nowego Jorku odkryła, jakie cuda dla biznesu może zdziałać konto na Pintereście. Nie spocznie, dopóki polskie firmy nie zaczną w pełni z niego korzystać. Najlepiej myśli się jej podczas porannej jogi. Każdy projekt zaczyna od kubka czarnej kawy i pogodnego uśmiechu.  

Dariusz Mierzejewski
Co – CEO

Specjalista od montażu, strateg i wizjoner. Czasem buja w obłokach, ale doświadczenie w agencji reklamowej nauczyło go twardych zasad biznesu online (lub twardo stąpać po ziemi). Z dźwięków i obrazów potrafi stworzyć prawdziwe cuda. Miłośnik sztuki operatorskiej i nieoczywistego humoru. Chcesz podbić jego serce? Zaproś go na dobry seans filmowy i postaw mocne, aromatyczne espresso. 

portret Darek
portret Darek

Arkadiusz Kaproń
Programista

Nasz człowiek od kodu. Zajmuje się programowaniem oraz customizacją stron internetowych, a w wolnym czasie pisze moduły do gier komputerowych oraz prowadzi społeczności gamingowe. Gdy chce odpocząć od wirtualnego świata, przeistacza się w… barmana i serwuje znajomym najlepsze drinki pod słońcem. Więc jeśli kawa to koniecznie z odrobiną likieru 😉

Janusz Kęsek
WordPress Master

 

To on wyczarowuje dla klientów strony WWW, które zachwycają wyglądem i śmigają w internecie niczym Flash. WordPress nie ma przed nim tajemnic. Pasjonat nowych technologii. Inżynier z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Ukończył Columbia University w Nowym Jorku i MBA na University of East London. Kawa? Zawsze i wszędzie. Najlepiej czarna bez cukru.

Nasza oferta

Te rzeczy wychodzą nam naprawdę dobrze!

Wideo content marketing

Montaż i publikacja podcastu

Prowadzenie konta Pinterest

Projekt i wdrożenie strony WWW

Skład publikacji

Tak rodzą się pomysły, które wznoszą biznesy naszych klientów

Bo sztywne zebrania i nudne prezentacje to nie dla nas

Rozpędźmy Twój biznes online

Umów się na bezpłatną konsultację. My już biegniemy po kawę!

RISE UP TEAM SP. Z O.O.
+48 504 652 165
hello@riseupteam.com

Pin It on Pinterest

Share This